Stravovací úsek zajišťuje nepřetržitě po celý rok stravování pro klienty domova a také tzv.
Jídelna v 1. patře
„vaření do terénu“ pro Pečovatelskou službu, p.o., která je součástí sociálních služeb Statutárního města Ústí nad Labem a pro seniory či zdravotně postižené, kteří žijí v Ústí nad Labem v okolí domova.

Klientům je poskytována strava normální, dietní, diabetická a to jak v klasické, krájené, tak i mixované formě. Celodenní stravování zahrnuje snídani, přesnídávku, oběd, svačinu a večeři. Obědy a večeře jsou teplé s výjimkou střed, sobot a nedělí, kdy se k večeři připravuje studená strava. Ve všední dny mají klienti možnost výběru ze dvou hlavních jídel, výběr se týká také večeří. Třetí variantou oběda je výběr ze dvou minutek. Domov zajišťuje i pitný režim. Pitný režim je k dispozici všem klientům domova, ve formě výběru ze šesti druhů nápojů. Strava je dle možností klienta podávána ve společné jídelně, v menších jídelnách v patrech nebo přímo na pokojích klientů. Nutriční terapeutka zajišťuje správné individuální nastavení nutrice u jednotlivých klientů. 

Po celý rok  je pro klienty v našem domově připravována tzv. Zážitková kuchyně. Každý měsíc je věnován kuchyni určitého státu. Podívejte se na náš aktuální jídelníček.

Další informace k poskytovaným službám naleznete v ceníku služeb.

Od měsíce února 2014 je pro naše klienty jedenkrát měsíčně snídaně připravována formou rautových stolů s obsluhou. Klienti si mohou vybrat ze široké nabídky pokrmů a nápojů.