https://sites.google.com/site/domovproseniorykrasnebrezno/sluzby/ubytovani/96.JPG?attredirects=0
Nedílnou součástí spokojeného života seniorů je pro nás zajištění takového bydlení, které se podobá domácímu prostředí s ohledem na soukromí a osobní potřeby klientů. Při nástupu do zařízení je obyvateli přidělen zpravidla dvoulůžkový, výjimečně jednolůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením. Domov si vede vlastní záznamy na jednolůžkové pokoje. 

Pokoje jsou vybavené nábytkem. Klient si může do pokoje dát svou výzdobu (obrázek, kytky apod.) ze svého předchozího bydliště. Ze spotřebičů si může klient vybavit pokoj televizorem, rádiem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednici (u dvoulůžkových pokojů po domluvě se spolubydlícím).  V patrech jsou společenské televizní koutky, jídelníčky a kuchyňky. K dispozici je i velká zahrada a atrium domova. Vše je klientům přizpůsobeno bezbariérově. K dispozici jsou velké koupelny, po jedné v každém patře. Chodby lze použít při nepřízni počasí i k procházkám.

 

Domov zajišťuje klientům v rámci ubytování každodenní základní úklid pokojů, sociálního zařízení a společenských prostor. Respektujeme při tom denní život a soukromí klientů v rámci provozních možností. Domov zajišťuje klientům praní a žehlení osobního prádla a lůžkovin. Tato služba je hrazena v základní částce úhrady za ubytování. 

Další informace k poskytovaným službám naleznete v ceníku služeb.