Jak to u nás vypadá

Slovo ředitele

Pojďte se s námi podívat do Domova pro seniory Krásné Březno, p. o. Fotografie vás provedou okolím domova i vnitřními prostory.

 

Exteriér

Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace je typizovaná stavba pro seniory, která se nachází v centru sídliště „Na Vyhlídce“ v okrajové části Ústí nad Labem. Jedná se o třípatrovou, bezbariérovou stavbu panelového typu. K dispozici je velká zahrada s altánem a atrium Domova.

 

Vnitřní prostory Domova

Domov zajišťuje ubytování v 79 jednolůžkových a 37 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením v celkové kapacitě 153 míst. Pokoje jsou vybaveny tak, aby ihned po nástupu zajišťovaly klientovi podmínky k bydlení. Každý klient má možnost si pokoj po dohodě dovybavit tak, aby si vytvořil skutečné domácí prostředí.

Klienti mají k dispozici i další prostory, jako jsou jídelny, společenské místnosti s možností četby denního tisku, kantýna se základním sortimentem potravin a hygienických potřeb, společná sociální zařízení, knihovna s čítárnou, počítačová místnost s internetovým připojením, rehabilitační místnost – tělocvična, kaple, prádelna se sušárnou, retro koutky atd. Na patrech jsou k dispozici také vybavené kuchyňky a malé společenské místnosti, které lze využít i pro soukromé a rodinné oslavy. Veškeré prostory Domova jsou bezbariérově přizpůsobeny.

Mohlo by vás zajímat

top