Jak to u nás vypadá

Slovo ředitele

Pojďte se s námi podívat do Domova pro seniory Krásné Březno, p. o. Fotografie vás provedou okolím domova i vnitřními prostory.

 

Exteriér

Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace je typizovaná stavba pro seniory, která se nachází v centru sídliště „Vyhlídka“ v okrajové části Ústí nad Labem. Jedná se o třípatrovou, bezbariérovou stavbu panelového typu.

 

Vnitřní prostory Domova

Klient má k dispozici i další prostory, jako jsou jídelny, společenské místnosti s možností četby denního tisku, kantýnu se základním sortimentem potravin a hygienických potřeb, společná sociální zařízení, knihovna s čítárnou, počítačová místnost s internetovým připojením, rehabilitační místnost – tělocvična, modlitebna, prádelna se sušárnou, retro koutky atd. K dispozici je i velká zahrada a atrium domova. Na patrech jsou k dispozici také vybavené kuchyňky a malé společenské místnosti, které lze využít i pro soukromé a rodinné oslavy. Veškeré prostory domova jsou bezbariérově přizpůsobeny.

Domov zajišťuje ubytování v 79 jednolůžkových a 37 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením v celkové kapacitě 153 míst. Pokoje jsou komplexně vybaveny tak, aby ihned po nástupu zajišťovaly klientovi veškeré podmínky k bydlení. Každý klient má možnost si pokoj, po dohodě, dovybavit tak, aby si vytvořil skutečné domácí prostředí.